Sepetli Vinç, Arazöz ve Katlanabilir Vinçli Araç Temini
Sepetli Vinç, Arazöz ve Katlanabilir Vinçli Araç Temini ihalesi (İKN 2022/601323) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/601323
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Adana
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/601323 · Sonuç tarihi: 04.08.2022
İhalenin konusu
1 Adet Sepetli Vinç, 2 Adet Arazöz ve 1 Adet Katlanabilir Vinçli Araç Temini
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Sepetli Vinç | 1 | Adet |
| Arazöz | 2 | Adet |
| Katlanabilir Vinçli Araç Temini | 1 | Adet |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Baksan Yürüyen Merdiven San.ve Tic.A .Ş., kayıtlarımızda 8 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺23.559.200.
- İdare hakkında: Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş (BOTAŞ) Petrol İşletmeleri Bölge Müdürlüğü(Ceyhan) adına sonuçlanan 33 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,9 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Baksan Yürüyen Merdiven San.ve Tic.A .Ş. — ₺1.986.000 (1 istekli)
Baksan Yürüyen Merdiven San.ve Tic.A .Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Baksan Yürüyen Merdiven San.ve Tic.A .Ş. — ₺6.450.000 (1 istekli)
Baksan Yürüyen Merdiven San.ve Tic.A .Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Sepetli Vinç, Arazöz ve Katlanabilir Vinçli Araç Temini ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Baksan Yürüyen Merdiven San.ve Tic.A .Ş., ₺1.986.000; 2. kısım: Baksan Yürüyen Merdiven San.ve Tic.A .Ş., ₺6.450.000.
Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş (BOTAŞ) Petrol İşletmeleri Bölge Müdürlüğü(Ceyhan) idaresinde benzer ölçekteki işler
- Sarıl İstasyonu DLH Pompalarının Elektrik Altyapısının Hazırlanması İşi — BAB Mühendislik Elektrik İnşaat ve Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.995.000 (30.05.2022)
- 2021 Yılı Bağlı İstasyonlar İçin Personel Taşıma (Servis) Hizmeti Alımı — Nizip Akgün Petrol Nakliyat Gıda ve Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Konvoy Grup Turizm İnsan Kaynakları Taşımacılık Oto Kiralama Temizlik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. İş Ortaklığı, ₺2.071.971 (01.04.2021)
- Petrol İşletmeleri Bölge Müdürlüğü’ne Bağlı İstasyonlara Otomasyon Sistemli Konteyner Tipi Akaryakıt İstasyonu Temini, Montajı ve Devreye Alınması — SIS İstasyon Teknolojileri Tasarım Mon.ve Üret.Tic.A.Ş., ₺1.876.668 (24.09.2020)
- Ceyhan Terminali Doğalgaz İç Tesisatı Kurulması İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.832.000 (09.06.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →