SERAMİK, MEMBRAN, BOYA VE PE BORU SATIN ALINACAKTIR
İnşaat MalzemeleriKOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MUHTARLIK İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI - KIRSAL HİZMETLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 2020 Yılı Kırsal Hizmetler Şube Müdürlüğü İşlerinde Kullanılmak Üzere Seramik, Membran, Boya ve Pe Boru alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "SERAMİK, MEMBRAN, BOYA VE PE BORU SATIN ALINACAKTIR" ihalesini Turanlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi 947.700 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/93325).
- İhale Kayıt No
- 2020/93325
- Kazanan firma
- Turanlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺947.700
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Kocaeli
- Sonuç tarihi
- 14.04.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/93325 · Sonuç tarihi: 14.04.2020
İhalenin konusu
12 Kalem 2020 Yılı Kırsal Hizmetler Şube Müdürlüğü İşlerinde Kullanılmak Üzere Seramik, Membran, Boya ve PE Boru Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Turanlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 303 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺771.901.393.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.