Serbest Piyasadan Elektrik Enerjisi Alımı
Yakıt, Elektrik ve EnerjiDiş Hekimliği Fakültesi Yükseköğretim Kurumları Kırıkkale Üniversitesi tarafından açılan "Serbest Piyasadan Elektrik Enerjisi Alımı" ihalesini Sedsal Elektrik Enerjisi Toptan Satış Limited Şirketi 767.030 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/677258).
- İhale Kayıt No
- 2020/677258
- Kazanan firma
- Sedsal Elektrik Enerjisi Toptan Satış Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺767.030
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Kırıkkale
- Sonuç tarihi
- 04.02.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/677258 · Sonuç tarihi: 04.02.2021
İhalenin konusu
2021 yılı (01.03.2021-31.02.2022 tarihleri arasında 12 ay) için yaklaşık 1.100.000,00 kWh (OG) Elektrik Enerjisinin serbest piyasadan satın alınmasını kapsamaktadır.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Sedsal Elektrik Enerjisi Toptan Satış Limited Şirketi, kayıtlarımızda 27 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺322.300.456.
- İdare hakkında: Diş Hekimliği Fakültesi Yükseköğretim Kurumları Kırıkkale Üniversitesi adına sonuçlanan 6 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Sedsal Elektrik Enerjisi Toptan Satış Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →