Serbest Piyasadan Elektrik Enerjisi Alımı
Yakıt, Elektrik ve EnerjiUygulama ve Araştırma Hastanesi Yükseköğretim Kurumları Kırıkkale Üniversitesi tarafından açılan "Serbest Piyasadan Elektrik Enerjisi Alımı" ihalesini Rönesans Elektrik Enerji Toptan Satış Anonim Şirketi 3.323.250 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/695320).
- İhale Kayıt No
- 2020/695320
- Kazanan firma
- Rönesans Elektrik Enerji Toptan Satış Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺3.323.250
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Kırıkkale
- Sonuç tarihi
- 22.02.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/695320 · Sonuç tarihi: 22.02.2021
İhalenin konusu
2021 ve 2022 yılı (01.04.2021-31.03.2022 tarihleri arasında 12 ay) için yaklaşık 4.500.000 kWh (OG) Elektrik Enerjisinin temini sağlanacaktır.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Uygulama ve Araştırma Hastanesi Yükseköğretim Kurumları Kırıkkale Üniversitesi adına sonuçlanan 7 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Rönesans Elektrik Enerji Toptan Satış Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →