Serbest Piyasadan Elektrik Enerjisi Alımı
Yakıt, Elektrik ve EnerjiSerbest Piyasadan Elektrik Enerjisi Alımı ihalesi (İKN 2021/36897) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/36897
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Edirne
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/36897 · Sonuç tarihi: 19.03.2021
İhalenin konusu
8 Kısım Toplam 1.728.129 kWh
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Aras Elektrik Perakende SatıĢ Anonim ġirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.197.098.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Aras Elektrik Perakende SatıĢ Anonim ġirketi — ₺910.336
Aras Elektrik Perakende SatıĢ Anonim ġirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Aras Elektrik Perakende SatıĢ Anonim ġirketi — ₺286.763
Aras Elektrik Perakende SatıĢ Anonim ġirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Serbest Piyasadan Elektrik Enerjisi Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Aras Elektrik Perakende SatıĢ Anonim ġirketi, ₺910.336; 2. kısım: Aras Elektrik Perakende SatıĢ Anonim ġirketi, ₺286.763.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Yakıt, Elektrik ve Enerji
- Kalorifer Yakıtı (Kükürt Oranı %0,1 i geçen ancak %1 i geçmeyenler), Motorin (Diğer) , Kaloriferlik Odun — Çamkar Petrol Akaryakıt Nakliye İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺907.390, Trabzon (13.09.2021)
- Gediz Murat Dağı Gençlik Kampı Kömür — Amcaoğlu Tarım Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺913.500, Kütahya (21.04.2026)
- Nazilli Orman İşletme Müdürlüğünün Ormancılık Faaliyetlerinde Kullanılan Araçlarının İhtiyacı İçin Akaryakıt Alımı — Yiğit Petrol Limited Şirketi, ₺914.000, Aydın (06.11.2025)
Yakıt, Elektrik ve Enerji sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →