Servis Aracı Kiralama
Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TIGEM) Malya Tarım İşletmesi Müdürlüğü tarafından açılan "Servis Aracı Kiralama" ihalesini Özaydoğan Temizlik İnşaat Taş.Halı Kilim Paz.San.ve Tic.Ltd.Ş 2.176.320 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 8 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/256654).
- İhale Kayıt No
- 2022/256654
- Kazanan firma
- Özaydoğan Temizlik İnşaat Taş.Halı Kilim Paz.San.ve Tic.Ltd.Ş
- Sözleşme bedeli
- ₺2.176.320
- İstekli sayısı
- 8
- İl
- Kırşehir
- Sonuç tarihi
- 10.05.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/256654 · Sonuç tarihi: 10.05.2022
İhalenin konusu
3 Adet 2017 Model ve Üzeri Şoförlü Servis Aracı Kiralama Hizmet Alımı (1 Adet 27+1 ve 2 Adet 19+1)
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| 2017 Model ve Üzeri Şoförlü Servis Aracı Kiralama Hizmet Alımı (1 Adet 27+1 | 3 | Adet |
| 19+1) | 2 | Adet |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Özaydoğan Temizlik İnşaat Taş.Halı Kilim Paz.San.ve Tic.Ltd.Ş, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.670.336.
- İdare hakkında: Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TIGEM) Malya Tarım İşletmesi Müdürlüğü adına sonuçlanan 4 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 8,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Özaydoğan Temizlik İnşaat Taş.Halı Kilim Paz.San.ve Tic.Ltd.Ş firmasının kazandığı diğer ihaleler →