Sevıye Gostergesı-Sevıye Cıhazı-Sevıye Sensoru (10 Kalem)
Sevıye Gostergesı-Sevıye Cıhazı-Sevıye Sensoru (10 Kalem) ihalesi (İKN 2022/640275) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/640275
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/640275 · Sonuç tarihi: 09.09.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Alnal Elektromekanik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 31 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺6.774.816.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Alnal Elektromekanik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺134.427
Alnal Elektromekanik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Hilal Alüminyum İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺16.765
Hilal Alüminyum İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Sevıye Gostergesı-Sevıye Cıhazı-Sevıye Sensoru (10 Kalem) ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Alnal Elektromekanik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺134.427; 2. kısım: Hilal Alüminyum İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺16.765.
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ (TÜRASAŞ) SAKARYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- Haraketlı Dıslı- Tasıyıcı Profıl- Raf- Kapak Profılı- Kuresel Mafsal (Komple)- Tahdıt Patenı- Yan Koruk Lastık Baglama Parcası,Sag- Yan Koruk Lastık Baglama Parcası — Ada Teknik Mak.Müh.İmal.İnş.San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺135.358 (20.07.2022)
- Bırıncıl Susp Dıkey Damperı- Ikıncıl Susp Yanal Damperı- Ikıncıl Suspansıyonlu Dıkey Damperı- Bırıncıl Susp Dıkey Damperı (NRC’lı)- Ikıncıl Susp Yanal Damperı (NRC’lı)- Ikıncıl Suspansıyonlu Dıkey Damperı (NRC’lı) (Gazıray Banlıyo Trenı Icın) — ZF Servıces Türk Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺128.704 (27.09.2022)
- Sürücü Koltuğu (Komple) -Yardımcı Sürücü Koltuğu (Komple) (225 km/sa Milli Elektrikli Tren Seti Projesi İçin) — Arıkan Mefruşat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺127.400 (10.04.2026)
- DMU Soket, Role, Kontak, Zamanlayıcı Malzemeleri — Aranmaz Elektrik Elektronik Hırdavat İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺142.825 (06.05.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →