Sfero Döküm Kapak ve Korige Boru Alım İşi
İnşaat MalzemeleriSfero Döküm Kapak ve Korige Boru Alım İşi ihalesi (İKN 2022/182935) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/182935
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Malatya
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/182935 · Sonuç tarihi: 05.05.2022
İhalenin konusu
3 Kalem Sfero Döküm Kapak ve 6000 Metre Korige Boru Alım İşi
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Sfero Döküm Kapak | 3 | Kalem |
| Korige Boru Alım İşi | 6000 | Metre |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Berem Ormancılık İnş Hayv.Harf.Gıda Taşım.San.Tic.Ltd, kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺7.689.176.
- İdare hakkında: Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Satınalma Şube Müdürlüğü adına sonuçlanan 55 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Berem Ormancılık İnş Hayv.Harf.Gıda Taşım.San.Tic.Ltd — ₺2.546.900 (3 istekli)
Berem Ormancılık İnş Hayv.Harf.Gıda Taşım.San.Tic.Ltd firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Turanlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi — ₺762.000 (6 istekli)
Turanlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Sfero Döküm Kapak ve Korige Boru Alım İşi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Berem Ormancılık İnş Hayv.Harf.Gıda Taşım.San.Tic.Ltd, ₺2.546.900; 2. kısım: Turanlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi, ₺762.000.
Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Satınalma Şube Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- Muhtelif Vana ve Sıhhi Tesisat Malzemeleri Alım İşi — İpek Hırdavat Demir Çelik Elektronik Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺2.547.000 (02.03.2026)
- MASKİ Çevre Danışmanlık Hizmeti Alım İşi — Megayol Mühendislik Çevre İş Sağlığı ve Güvenliği İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.527.116 (16.04.2026)
- PLC & Analog Modülü ve BKV Otomasyon Cihazı Alım İşi — Cedetaş Mühendislik ve Teknoloji Anonim Şirketi, ₺2.488.640 (20.04.2026)
- İçme Suyu Arıtma Tesislerine Malzeme Alım İşi — İpek Hırdavat Demir Çelik Elektronik Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺2.244.000 (25.12.2025)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat Malzemeleri
- Doğu İşletmeler Dairesi Başkanlığı 2022 Yılı Entegre Contalı Buhar Kürlü Beton, Betonarme Boru, Prefabrik Muayene Baca Elemanları ve Parsel Bacaları vb Mal Alım İşi — Assa Beton Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.546.980, Mersin (02.06.2022)
- 8 cm’lik Kilitli Parke Taş Alımı — Keşan Madencilik Turizm İnşaat Taahhüt Hafriyat Gıda Taşımacılık İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.548.000, Edirne (12.02.2026)
- Temiz Su Borusu ve Bağlantı Parçaları Mal Alım İşi — İpek Hırdavat Demir Çelik Elektronik Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺2.548.000, Tokat (10.10.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →