SGK İzmir Eğitim ve Dinlenme Tesisleri Destek Personel
SGK İzmir İl Müdürlüğü tarafından açılan "SGK İzmir Eğitim ve Dinlenme Tesisleri Destek Personel" ihalesini SKS İnsan Kaynakları Ve Bilişim Teknolojileri Temizlik Gıda Turizm İnşaat Ve Petrol Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Hns İnsan Kaynakları Özel Sağlık Ve Temizlik Hizmetleri Ltd.Şti. İş Ortaklığı 4.238.233,96 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 13 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/484048).
- İhale Kayıt No
- 2021/484048
- Kazanan firma
- SKS İnsan Kaynakları Ve Bilişim Teknolojileri Temizlik Gıda Turizm İnşaat Ve Petrol Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Hns İnsan Kaynakları Özel Sağlık Ve Temizlik Hizmetleri Ltd.Şti. İş Ortaklığı
- Sözleşme bedeli
- ₺4.238.234
- İstekli sayısı
- 13
- İl
- İzmir
- Sonuç tarihi
- 09.12.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/484048 · Sonuç tarihi: 09.12.2021
İhalenin konusu
SGK İzmir Eğitim ve Dinlenme Tesislerinde Konaklama Hizmetlerinin Yürütülmesi İçin Muhtelif Vasıfta Toplam 17 Personel, 01.01.2022-31.12.2024 Tarihleri Arasında 36 Ay Süre İle Çalıştırılacaktır.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: SGK İzmir İl Müdürlüğü adına sonuçlanan 8 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.