Siber Güvenlik Sistemi
Yazılım ve Bilgi SistemleriSiber Güvenlik Sistemi ihalesi (İKN 2026/1231090) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/1231090
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Manisa
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/1231090 · Sonuç tarihi: 24.08.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Gentel Bilişim Teknolojileri Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 43 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺114.094.808.
- İdare hakkında: Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğü Bilgi İşlem Daire Başkanlığı adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gentel Bilişim Teknolojileri Anonim Şirketi — ₺2.451.110 (3 istekli)
Gentel Bilişim Teknolojileri Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Pimser Proje Elektronik Anonim Şirketi — ₺1.880.000 (3 istekli)
Pimser Proje Elektronik Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Siber Güvenlik Sistemi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gentel Bilişim Teknolojileri Anonim Şirketi, ₺2.451.110; 2. kısım: Pimser Proje Elektronik Anonim Şirketi, ₺1.880.000.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Yazılım ve Bilgi Sistemleri
- VERİ MERKEZİ MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR — Doğuş Elek.Elekt.Bilgisayar Alt Y.Hiz.San.Tic.Ltd.Şt, ₺2.450.956, Muğla (13.01.2021)
- Microsoft Office 365 Lisans Alımı — Gisele Bilgi Teknolojileri Limited Şirketi, ₺2.460.724, İstanbul (22.05.2026)
- Güvenlik Yazılımları Lisans Alımı — ITS Bilgi Teknolojileri Ticaret Limited Şirketi, ₺2.462.000, İstanbul (11.03.2026)
Yazılım ve Bilgi Sistemleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →