SİGORTACILIK HİZMETİ ALINACAKTIR
Finans ve Sigorta HizmetleriTÜVASAS TÜRKİYE VAGON SANAYİ/ SATINALMA DAİRE BAŞKANLIĞI Bina Ve Demirbaş Sigorta İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "SİGORTACILIK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Ray Sigorta Anonim Şirketi 274.601,59 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/311980).
- İhale Kayıt No
- 2020/311980
- Kazanan firma
- Ray Sigorta Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺274.602
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Sakarya
- Sonuç tarihi
- 16.09.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/311980 · Sonuç tarihi: 16.09.2020
İhalenin konusu
30.09.2020 - 30.09.2021 Tarihleri Arası - 365 Takvim Günü - Bina Ve Demirbaş Sigortalanması Hizmet Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Ray Sigorta Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺25.121.902.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Ray Sigorta Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →