SİGORTACILIK HİZMETİ ALINACAKTIR
Finans ve Sigorta HizmetleriİL JANDARMA KOMUTANLIĞI(YOZGAT) İÇİŞLERİ BAKANLIĞI JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI Yozgat İl Jandarma Komutanlığı Envanterinde Bulunan 154 Adet Aracın Zorunlu Mali Sorumluluk (Trafik) Sigortası Hizmet Alım İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "SİGORTACILIK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Hammurabi Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi 245.850 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/594002).
- İhale Kayıt No
- 2020/594002
- Kazanan firma
- Hammurabi Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺245.850
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Yozgat
- Sonuç tarihi
- 14.12.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/594002 · Sonuç tarihi: 14.12.2020
İhalenin konusu
Yozgat İl Jandarma Komutanlığı Envanterinde Bulunan 154 Adet Aracın Zorunlu Mali Sorumluluk (Trafik) Sigortası Hizmeti Alım İşi yapılacak olup işin süresi 01.01.2021-31.12.2021 tarihleri arasını kapsar.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Hammurabi Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi, kayıtlarımızda 11 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺15.987.383.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Hammurabi Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →