SİGORTACILIK HİZMETİ ALINACAKTIR
Finans ve Sigorta HizmetleriİZMİR DENİZ İŞLETMECİLİĞİ NAKLİYE VE TUR. TİC. A.Ş. İdarenin Filosunda Bulunan Gemilerin Ve İskelenin Tekne Makine Sigortası hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "SİGORTACILIK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Bereket Sigorta Anonim Şirketi 722.291,18 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/698989).
- İhale Kayıt No
- 2020/698989
- Kazanan firma
- Bereket Sigorta Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺722.291
- İstekli sayısı
- —
- İl
- İzmir
- Sonuç tarihi
- 02.02.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/698989 · Sonuç tarihi: 02.02.2021
İhalenin konusu
İdarenin filosunda bulunan Yolcu Gemisi, Hafif Yolcu Gemileri, Yüksek Hızlı Hafif Yolcu Gemileri, Araba Vapurları, Ro-Ro Yolcu Gemileri ve Yüzer İskelenin 20.02.2021-20.02.2022 tarihleri arasında Tekne Makine Sigortaları Hizmet Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Bereket Sigorta Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.329.412.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Bereket Sigorta Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →