SİGORTACILIK HİZMETİ ALINACAKTIR
Finans ve Sigorta HizmetleriBURULAŞ BURSA ULAŞIM TOPLU TAŞIM İŞLETMECİLİĞİ TURİZM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 520 Adet Toplu Taşıma Aracı İçin Kasko Sigortası Yaptırılması hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "SİGORTACILIK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Asuman Taşçı-Bahadır Cumurcul Sigorta Arac Hizm Ltd Şti 690.098,08 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 3 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/265251).
- İhale Kayıt No
- 2021/265251
- Kazanan firma
- Asuman Taşçı-Bahadır Cumurcul Sigorta Arac Hizm Ltd Şti
- Sözleşme bedeli
- ₺690.098
- İstekli sayısı
- 3
- İl
- Bursa
- Sonuç tarihi
- 09.08.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/265251 · Sonuç tarihi: 09.08.2021
İhalenin konusu
Toplam 520 adet toplu taşıma aracı (otobüs) için 1 (bir) yıl ( 23.07.2021-23.07.2022 ) süreli kasko sigortası
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 3 istekli teklif verdi — Finans ve Sigorta Hizmetleri sektöründe ortalamayla (3,4 istekli) benzer düzeyde.
- İdare hakkında: BURULAŞ BURSA ULAŞIM TOPLU TAŞIM İŞLETMECİLİĞİ TURİZM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 520 Adet Toplu Taşıma Aracı İçin Kasko Sigortası Yaptırılması hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Asuman Taşçı-Bahadır Cumurcul Sigorta Arac Hizm Ltd Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →