SİGORTACILIK HİZMETİ ALINACAKTIR
Finans ve Sigorta HizmetleriANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ MÜDÜRLÜĞÜ(ASAT) Zorunlu Mali Sorumluluk (Trafik) Sigortası Hizmet Alımı İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "SİGORTACILIK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Lider Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti. 768.821 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 3 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/276582).
- İhale Kayıt No
- 2022/276582
- Kazanan firma
- Lider Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺768.821
- İstekli sayısı
- 3
- İl
- Antalya
- Sonuç tarihi
- 16.05.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/276582 · Sonuç tarihi: 16.05.2022
İhalenin konusu
01-05-2022 İle 30-04-2023 Tarihleri Arasında ASAT Genel Müdürlüğü Makine Parkında Bulunan Toplam 415 Adet Resmi Plakalı Aracın Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası Hizmet Alımı İşidir.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 3 istekli teklif verdi — Finans ve Sigorta Hizmetleri sektöründe ortalamayla (3,3 istekli) benzer düzeyde.
- Kazananın karnesi: Lider Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti., kayıtlarımızda 19 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺38.716.519.
- İdare hakkında: ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ MÜDÜRLÜĞÜ(ASAT) Zorunlu Mali Sorumluluk (Trafik) Sigortası Hizmet Alımı İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Lider Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →