Sıhhi Tesisat Malzemesi Alımı İşi
İnşaat MalzemeleriSıhhi Tesisat Malzemesi Alımı İşi ihalesi (İKN 2022/287023) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/287023
- Kısım sayısı
- 2
- İdare
- Melikgazi Belediyesi
- İl
- Kayseri
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/287023 · Sonuç tarihi: 11.05.2022
İhalenin konusu
6 Kısım Sıhhi Tesisat Malzemesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Meridyen Tesisat Yapı Malz.Paz.İnş.ve Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 34 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺31.507.993.
- İdare hakkında: Melikgazi Belediyesi adına sonuçlanan 62 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Meridyen Tesisat Yapı Malz.Paz.İnş.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺969.000 (4 istekli)
Meridyen Tesisat Yapı Malz.Paz.İnş.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺118.985 (3 istekli)
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Sıhhi Tesisat Malzemesi Alımı İşi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Meridyen Tesisat Yapı Malz.Paz.İnş.ve Tic.Ltd.Şti., ₺969.000; 2. kısım: FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺118.985.
Melikgazi Belediyesi idaresinde benzer ölçekteki işler
- Çevre İlaçlama Makinesi Alımı — Roksan İlaç Sanayi ve Tic.Ltd.Şti., ₺962.500 (26.05.2022)
- Araç — Metin Taşıt Araçları Ticaret ve Sanayi A.Ş., ₺1.030.405 (22.03.2021)
- Biosidal Ürün Alımı — Roksan İlaç Sanayi ve Tic.Ltd.Şti., ₺816.000 (13.05.2020)
- Konteyner ve Konteyner Malzemesi — Teksin Konteyner Ve Galvaniz Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺1.133.700 (28.05.2020)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat Malzemeleri
- BETON BORDÜR SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺968.750, Hatay (06.05.2022)
- Betonarme Sayaç Odası Alımı İşi — Rem-Su İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺969.500, Bursa (31.03.2022)
- SGGMRS Tipi (90’lık) Konteyner Taşıma Vagonu İçin Buatagres Alımı (3400 Adet) — ÖZ-AR İç ve Dış Ticaret Pazarlama Limited Şirketi, ₺968.320, Ankara (18.08.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →