Sinop Saraydüzü AT ve TİGH İkmali
İnşaat / Yapım İşleriSinop Saraydüzü AT ve TİGH İkmali ihalesi (İKN 2021/164405) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/164405
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Samsun
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/164405 · Sonuç tarihi: 13.07.2021
İhalenin konusu
Sinop İli Saraydüzü İlçesine Bağlı 14 Köy ve Boyabat İlçesine Bağlı 5 Köy de 170 km Yol Yapımı, 2020 ha Alanda Toplulaştırma İşlemleri, 218 m Koruge Boru Döşenmesi
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Alanda Toplulaştırma İşlemleri | 2020 | ha |
| Koruge Boru Döşenmesi | 218 | m |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Genel İnş.Lmt.Şti., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺20.444.044.
- İdare hakkında: Bölge Müdürlüğü-7.Bölge Samsun Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 5 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 88,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhalekap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Genel İnş.Lmt.Şti. — ₺10.222.022 (91 istekli)
Genel İnş.Lmt.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Genel İnş.Lmt.Şti. — ₺10.222.022 (91 istekli)
Genel İnş.Lmt.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Sinop Saraydüzü AT ve TİGH İkmali ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Genel İnş.Lmt.Şti., ₺10.222.022; 2. kısım: Genel İnş.Lmt.Şti., ₺10.222.022.
Bölge Müdürlüğü-7.Bölge Samsun Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- Sinop Boyabat-Durağan 2 Kısım AT ve TİGH — Asmet Yapı Turizm Taahhüt ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺13.618.548 (13.07.2021)
- DSİ Sinop Sosyal Tesisleri — Halitoğulları Enerji İnşaat Gıda Tekstil Yakıt Temizlik Hayvancılık Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi, ₺794.634 (24.05.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat / Yapım İşleri
- Avcılar Gençlik Merkezi Prefabrik Halter Salonu Yapım İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺10.222.235, İstanbul (29.06.2026)
- Gümüşhane Kız Yurdu Müdürlüğü A-B-C Blok Islak Zeminlerin Bakım Onarımı İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺10.223.609, Gümüşhane (05.08.2026)
- Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Derslik Onarımı — Rime Elektrik Elektronik İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺10.224.723, Ankara (20.04.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhalekap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →