SİNYALİZASYON KABLOSU, KOMPOZİT RÖGAR VE SESLİ
İnşaat MalzemeleriSİNYALİZASYON KABLOSU, KOMPOZİT RÖGAR VE SESLİ ihalesi (İKN 2021/571753) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/571753
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/571753 · Sonuç tarihi: 26.11.2021
İhalenin konusu
3 Kısım 4 Kalemden Oluşan Malzemeleri Kapsamaktadır.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: UYARI SATIN ALINACAKTIR ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Sinyalizasyon Kablosu, Kompozit Rögar ve Sesli Uyarı Cihazı Alım İşi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Kompozit Kimya Ve Elektromekanik Mlz San. Ve Tic.A.Ş. — ₺399.000 (4 istekli)
Kompozit Kimya Ve Elektromekanik Mlz San. Ve Tic.A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Mukan Yapı İnşaat Gıda Temizlik Kırtasiye Organizasyon Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺385.600 (4 istekli)
Mukan Yapı İnşaat Gıda Temizlik Kırtasiye Organizasyon Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
SİNYALİZASYON KABLOSU, KOMPOZİT RÖGAR VE SESLİ ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Kompozit Kimya Ve Elektromekanik Mlz San. Ve Tic.A.Ş., ₺399.000; 2. kısım: Mukan Yapı İnşaat Gıda Temizlik Kırtasiye Organizasyon Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺385.600.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat Malzemeleri
- Erzin, Dörtyol ve Payas İlçeleri Taş Duvar, İstinat Duvarı ve Kutu Menfez — Çaba Aktaş İnşaat Taahhüt Ticaret Ltd.Şti., ₺399.375, Hatay (15.09.2020)
- (196 kalem) Hırdavat Malzemesi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺399.400, Ankara (22.04.2021)
- Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı Ağaçlandırma Şube Müdürlüğüne Hırdavat Malzemeleri Alımı — İpek Hırdavat Demir Çelik Elektronik Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺398.400, İzmir (01.12.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →