Sinyalizasyon Sistemleri ve Malzemeleri Alımı
Sinyalizasyon Sistemleri ve Malzemeleri Alımı ihalesi (İKN 2022/323397) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/323397
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Kahramanmaraş
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/323397 · Sonuç tarihi: 01.06.2022
İhalenin konusu
2 Kısım 24 Kalem Sinyalizasyon Sistemleri Malzemeleri Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı adına sonuçlanan 22 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺1.643.100 (3 istekli)
2. kısım
İSBAK İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojileri A.Ş. — ₺988.404 (1 istekli)
İSBAK İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojileri A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Sinyalizasyon Sistemleri ve Malzemeleri Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.643.100; 2. kısım: İSBAK İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojileri A.Ş., ₺988.404.
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı idaresinde benzer ölçekteki işler
- Termoplastik Yol Çizgi Kamyonu Üst Yapısı ve Taşıyıcı Araç Alımı — Kisan İnşaat Mühendislik San. ve Tic. A.Ş., ₺1.798.000 (31.05.2021)
- Trafik Yönetim Sistemi (Montajlı) Alımı — Apron Teknoloji Anonim Şirketi, ₺1.444.000 (12.11.2021)
- Termoplastik Sprey Toz Yol Çizgi Boyası ve Cam küreciği Alımı — Sıgnatekma Boya ve Sinyalizasyon San ve Tic.A.Ş, ₺1.342.000 (31.08.2021)
- Soğuk Yol Çizgi Boyası, Cam Küreciği ve Yol Çizgi Boyası Tineri Alımı — Sıgnatekma Boya Ve Sinyalizasyon San ve Tic.A.Ş, ₺1.246.000 (05.05.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →