Şoförsüz GPS (Araç Takip Sistemli) Araç Kiralama
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriSağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Necmettin Erbakan Üniversitesi tarafından açılan "Şoförsüz GPS (Araç Takip Sistemli) Araç Kiralama" ihalesini İntro Global İnsan Kaynakları Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi 1.618.800 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 5 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/1935178).
- İhale Kayıt No
- 2025/1935178
- Kazanan firma
- İntro Global İnsan Kaynakları Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.618.800
- İstekli sayısı
- 5
- İl
- Konya
- Sonuç tarihi
- 16.12.2025
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1935178 · Sonuç tarihi: 16.12.2025
İhalenin konusu
01.01.2026- 31.12.2026 Dönemi 2 Adet Şoförsüz GPS (Araç Takip Sistemli) Kapalı Kasa Kamyonet Kiralama ile 2 Adet Şoförsüz GPS (Araç Takip Sistemli) Yandan Camlı Çift Sıra Koltuklu Kapalı Kasa Kamyonet Kiralama
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 5 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,9 istekli) %15 altında.
- Kazananın karnesi: İntro Global İnsan Kaynakları Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺4.214.400.
- İdare hakkında: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Necmettin Erbakan Üniversitesi adına sonuçlanan 5 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 10,4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.