Sonuç Karşılığı Laboratuvar Hizmet Alım İşi
Sağlık ve Sosyal HizmetlerMaltepe Belediyesi Hastane Müdürlüğü tarafından açılan "Sonuç Karşılığı Laboratuvar Hizmet Alım İşi" ihalesini Labosis Medikal Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 13.860.073,71 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 1 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/1423094).
- İhale Kayıt No
- 2025/1423094
- Kazanan firma
- Labosis Medikal Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺13.860.074
- İstekli sayısı
- 1
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 06.11.2025
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1423094 · Sonuç tarihi: 06.11.2025
İhalenin konusu
12 Ay Süreli (01.01.2026-31.12.2026) Toplam 22.000.117,00 SUT Puanı Karşılığı 131 Kalem Test Sonuç Karşılığı Laboratuvar Hizmeti Alım İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 1 istekli teklif verdi — Sağlık ve Sosyal Hizmetler sektöründe ortalamanın (4,2 istekli) %76 altında.
- Kazananın karnesi: Labosis Medikal Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺21.242.642.
- İdare hakkında: Maltepe Belediyesi Hastane Müdürlüğü adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Labosis Medikal Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →