SPOR MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR
Müzik Aletleri, Spor ve OyunSPOR MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/83027) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/83027
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Antalya
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/83027 · Sonuç tarihi: 16.04.2020
İhalenin konusu
Toplam 64 Kalem olmak üzere, 4 Kısım Spor Malzemeleri Mal Alım İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Ġsem Spor Ġmalat Tekstil Gıda Temizlik BiliĢim Otomotiv ĠnĢaat Turizm Ġthalat Ġhracat Sanayi ve Ticaret Limited ġirketi — ₺168.150
Ġsem Spor Ġmalat Tekstil Gıda Temizlik BiliĢim Otomotiv ĠnĢaat Turizm Ġthalat Ġhracat Sanayi ve Ticaret Limited ġirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Prosport Spor Ürünleri ve Promosyon Sanayi Ticaret Limited ġirketi — ₺335.805
Prosport Spor Ürünleri ve Promosyon Sanayi Ticaret Limited ġirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
SPOR MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Ġsem Spor Ġmalat Tekstil Gıda Temizlik BiliĢim Otomotiv ĠnĢaat Turizm Ġthalat Ġhracat Sanayi ve Ticaret Limited ġirketi, ₺168.150; 2. kısım: Prosport Spor Ürünleri ve Promosyon Sanayi Ticaret Limited ġirketi, ₺335.805.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Müzik Aletleri, Spor ve Oyun
- Krom Nikel Çöp Kovası ve Açık Alan Spor Aletleri Alımı — ARS Park Peyzaj Fidancılık Makina İnşaat San.Tic.A.Ş, ₺167.200, Kahramanmaraş (04.08.2021)
- ÇOCUK OYUN GRUBU, KENT MOBİLYALARI VE PARK — Keskinler Global Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺169.480, Sivas (07.07.2020)
- SPOR MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺174.770, Kırklareli (30.10.2020)
Müzik Aletleri, Spor ve Oyun sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →