Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Programı İçin Ulaşım Hizmet Alımı
Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından açılan "Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Programı İçin Ulaşım Hizmet Alımı" ihalesini Akçağlayan Turizm Taşımacılık Otomotiv ve Seyahat Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi 1.886.230,92 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 5 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2026/118967).
- İhale Kayıt No
- 2026/118967
- Kazanan firma
- Akçağlayan Turizm Taşımacılık Otomotiv ve Seyahat Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.886.231
- İstekli sayısı
- 5
- İl
- Çanakkale
- Sonuç tarihi
- 27.02.2026
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/118967 · Sonuç tarihi: 27.02.2026
İhalenin konusu
02.03.2026 - 31.12.2026 Tarihleri Arasında 16422 km Ulaşım Hizmeti Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Akçağlayan Turizm Taşımacılık Otomotiv ve Seyahat Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺10.499.712.
- İdare hakkında: Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü adına sonuçlanan 41 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5,9 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.