Stator ve Rotor Silisli Sac Paketi Temini
Stator ve Rotor Silisli Sac Paketi Temini ihalesi (İKN 2026/1011056) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/1011056
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Zonguldak
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/1011056 · Sonuç tarihi: 18.08.2026
İhalenin konusu
Mal Alımı – Stator ve Rotor Silisli Sac Paketi Temini– 4 Kalem
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺93.000
2. kısım
Elsan Elektrik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺3.564.660
Elsan Elektrik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Stator ve Rotor Silisli Sac Paketi Temini ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺93.000; 2. kısım: Elsan Elektrik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺3.564.660.
ALINACAKTIR TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- Basınçlı Havalı Zincirli Caraskal — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺87.750 (30.12.2025)
- Hidrolik Hortum ve Bağlantı Elemanları — PSI Hidrolik Makine İmalat İthalat İhracat Limited Şirketi, ₺220 (24.04.2026)
- Konveyör Bant Makara Tambur ve Şaseleri — Arıksan Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺474.790 (20.05.2026)
- Basınçlı Havalı Diyaframlı Pompa — Purepo Pompa Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺586.500 (29.07.2026)
ALINACAKTIR TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →