STERİLİZASYON SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfSTERİLİZASYON SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/632089) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/632089
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Tokat
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/632089 · Sonuç tarihi: 23.02.2021
İhalenin konusu
44 Kalem Sterilizasyon Sarf Malzeme - Mal Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Üçel Kimya Medikal Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi., kayıtlarımızda 9 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.260.816.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Üçel Kimya Medikal Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi. — ₺46.717
Üçel Kimya Medikal Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Hijyen Medikal ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺550.418
Hijyen Medikal ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
STERİLİZASYON SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Üçel Kimya Medikal Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi., ₺46.717; 2. kısım: Hijyen Medikal ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺550.418.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 49 Kalem Tıbbi Malzeme (Ayniyat Saymanlığı) — Ekinmed Sağlık Hizmetleri Medikal Ticaret Limited Şirketi, ₺46.800, Erzurum (15.12.2025)
- VETERİNER İLAÇLARI VE TIBBİ SARF MALZEMELERİ SATIN — Elitvet Hayvan Sağlığı Dan.Hiz.San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺46.800, İstanbul (30.06.2021)
- İLAÇ SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺46.631, Trabzon (24.07.2020)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →