Su Kayıplarının Önlenmesi Çalışmaları Ekipman Alım İşi
Su Kayıplarının Önlenmesi Çalışmaları Ekipman Alım İşi ihalesi (İKN 2020/653233) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/653233
- Kısım sayısı
- 2
- İdare
- Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 1. Bölge Su ve Kanal İşletme Dairesi Başkanlığı
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/653233 · Sonuç tarihi: 16.03.2021
İhalenin konusu
6 Kısım Malzeme Alım İhalesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Teksu Teknolojik Sukontrol Sistemleri Ve Yönetimi A.Ş., kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺6.002.801.
- İdare hakkında: Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 1. Bölge Su ve Kanal İşletme Dairesi Başkanlığı adına sonuçlanan 3 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Teksu Teknolojik Sukontrol Sistemleri Ve Yönetimi A.Ş. — ₺2.989.031
Teksu Teknolojik Sukontrol Sistemleri Ve Yönetimi A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Paksoy Teknik Hizmetler Ve Ticaret Ltd.Şti. — ₺1.088.750
Paksoy Teknik Hizmetler Ve Ticaret Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Su Kayıplarının Önlenmesi Çalışmaları Ekipman Alım İşi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Teksu Teknolojik Sukontrol Sistemleri Ve Yönetimi A.Ş., ₺2.989.031; 2. kısım: Paksoy Teknik Hizmetler Ve Ticaret Ltd.Şti., ₺1.088.750.
Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 1. Bölge Su ve Kanal İşletme Dairesi Başkanlığı idaresinde benzer ölçekteki işler
- Gölbaşı Atıksu Terfi Merkezi Bakım Onarım Hizmet Alım İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺718.668 (17.03.2022)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →