Su ve Kanalizasyon Çalışmalarında Kullanılmak Üzere Kamyon, Kepçe ve Kamyonet Çalıştırılması
İnşaat / Yapım İşleriBozüyük Belediyesi tarafından açılan "Su ve Kanalizasyon Çalışmalarında Kullanılmak Üzere Kamyon, Kepçe ve Kamyonet Çalıştırılması" ihalesini ECY Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi 1.366.092 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/475348).
- İhale Kayıt No
- 2019/475348
- Kazanan firma
- ECY Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.366.092
- İstekli sayısı
- —
- İdare
- Bozüyük Belediyesi
- İl
- Bilecik
- Sonuç tarihi
- 21.11.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/475348 · Sonuç tarihi: 21.11.2019
İhalenin konusu
01/12/2019-30/11/2022 Tarihleri arasında Beko-loader Kepçe (operatörlü) - 2 adet 4*4 Kamyonet (şoförsüz) - 1 adet 4*2 Kamyonet (şoförsüz) - 1 adet Havuz Kasalı Damperli Kamyon (soförsüz) - 1 adet
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: ECY Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.692.642.
- İdare hakkında: Bozüyük Belediyesi adına sonuçlanan 9 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
ECY Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →