SUNUCU BİLGİSAYAR VE YÖNLENDİRİCİ CİHAZ SATIN
Bilgisayar ve Büro DonanımıSUNUCU BİLGİSAYAR VE YÖNLENDİRİCİ CİHAZ SATIN ihalesi (İKN 2021/278815) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/278815
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/278815 · Sonuç tarihi: 19.08.2021
İhalenin konusu
3 Kısım Sunucu Bilgisayar ve Yönlendirici Cihaz
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Artı ve Artı Teknoloji Hizm.San.Tic.AŞ, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺8.594.000.
- İdare hakkında: ALINACAKTIR İÇİŞLERİ BAKANLIĞI EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Sunucu Bilgisayar ve Yönlendirici Cihaz alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Artı ve Artı Teknoloji Hizm.San.Tic.AŞ — ₺5.650.000 (4 istekli)
Artı ve Artı Teknoloji Hizm.San.Tic.AŞ firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
BNTPRO Bilgi ve İletişim Hizmetleri Anonim Şirketi — ₺5.050.000 (1 istekli)
BNTPRO Bilgi ve İletişim Hizmetleri Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
SUNUCU BİLGİSAYAR VE YÖNLENDİRİCİ CİHAZ SATIN ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Artı ve Artı Teknoloji Hizm.San.Tic.AŞ, ₺5.650.000; 2. kısım: BNTPRO Bilgi ve İletişim Hizmetleri Anonim Şirketi, ₺5.050.000.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Bilgisayar ve Büro Donanımı
- Kırtasiye Seti, Beslenme Çantalı, Kalemlik ve Okul Çantası Temini — Aras Promosyon Limited Şirketi, ₺5.631.480, Konya (13.07.2026)
- Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Bilgi İşlem Şube Müdürlüğüne Taşınabilir Bilgisayar,Masaüstü Bilgisayar,Tablet Bilgisayar Ve Monitör Alımı — Lettra Teknoloji Anonim Şirketi, ₺5.628.600, İzmir (25.06.2021)
- 2026 Yılı Sağlık Tesisleri Toner Alımı — Sistem Elektronik Büro Donanımları Ticaret Limited Şirketi, ₺5.592.220, Giresun (12.01.2026)
Bilgisayar ve Büro Donanımı sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →