Sürücülü-Sürücüsüz ve Yakıtsız Araç Kiralama
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriBolu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından açılan "Sürücülü-Sürücüsüz ve Yakıtsız Araç Kiralama" ihalesini Gülpak Turizm Taşımacılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 3.746.825,4 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 13 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/1974316).
- İhale Kayıt No
- 2025/1974316
- Kazanan firma
- Gülpak Turizm Taşımacılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺3.746.825
- İstekli sayısı
- 13
- İl
- Bolu
- Sonuç tarihi
- 31.12.2025
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1974316 · Sonuç tarihi: 31.12.2025
İhalenin konusu
6 Araç ve 2 Şoför ile 01.01.2026-31.12.2026 Tarihleri Arası Araç Kiralama Hizmeti
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 13 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,6 istekli) %132 üzerinde.
- Kazananın karnesi: Gülpak Turizm Taşımacılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 15 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺42.216.764.
- İdare hakkında: Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü adına sonuçlanan 15 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6,2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.