Sürücülü ve Sürücüsüz Araç Kiralama
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriSosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından açılan "Sürücülü ve Sürücüsüz Araç Kiralama" ihalesini HDY Filo Kiralama Hizmetleri Limited ġirketi 13.244.119,2 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/117564).
- İhale Kayıt No
- 2020/117564
- Kazanan firma
- HDY Filo Kiralama Hizmetleri Limited ġirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺13.244.119
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 15.06.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/117564 · Sonuç tarihi: 15.06.2020
İhalenin konusu
01.08.2020-31.07.2023 tarihleri arası ayrıntıları teknik şartnamede belirtilen 38 (Otuzsekiz) adet sürücülü 12 (Oniki) adet sürücüsüz araç kiralama hizmet alımı işi.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺13.244.119 — Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı adına Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri alanında sonuçlanan 4 ihalede ortalamanın (18.861.858,6 ₺) %30 altında.
- İdare hakkında: Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı adına sonuçlanan 35 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,9 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
HDY Filo Kiralama Hizmetleri Limited ġirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →