Sürücülü Yakıt Hariç Araç Kiralama Hizmet Alımı
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriAile Çalışma Ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Aile, Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları tarafından açılan "Sürücülü Yakıt Hariç Araç Kiralama Hizmet Alımı" ihalesini Yılda Özel Eğitim,Taşımacılık ve Temizlik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 7.638.818 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 4 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/595245).
- İhale Kayıt No
- 2021/595245
- Kazanan firma
- Yılda Özel Eğitim,Taşımacılık ve Temizlik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺7.638.818
- İstekli sayısı
- 4
- İl
- İzmir
- Sonuç tarihi
- 07.12.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/595245 · Sonuç tarihi: 07.12.2021
İhalenin konusu
01.01.2022/31.12.2022 tarihleri arası toplam 64 adet binek, kamyonet, minibüs tipi araçlarla sürücülü yakıt hariç araç kiralama hizmet alımı işi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 4 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamayla (4,6 istekli) benzer düzeyde.
- Kazananın karnesi: Yılda Özel Eğitim,Taşımacılık ve Temizlik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 15 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺146.933.958.
- İdare hakkında: Aile Çalışma Ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Aile, Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.