Tapu Ve Kadastro Genel Müdürlüğü 12 Ay Süreli 1 İşyeri Hekimi Ve 2 İş Güvenliği Uzmanı Hizmeti Alımı İşi
Mühendislik ve MüşavirlikTapu Ve Kadastro Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından açılan "Tapu Ve Kadastro Genel Müdürlüğü 12 Ay Süreli 1 İşyeri Hekimi Ve 2 İş Güvenliği Uzmanı Hizmeti Alımı İşi" ihalesini UD İş Sağlığı Ve Güvenliği Analiz Eğitim Danışmanlık İnşaat Mühendislik Mimarlık Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 269.916,24 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 5 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/248347).
- İhale Kayıt No
- 2021/248347
- Kazanan firma
- UD İş Sağlığı Ve Güvenliği Analiz Eğitim Danışmanlık İnşaat Mühendislik Mimarlık Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺269.916
- İstekli sayısı
- 5
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 06.07.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/248347 · Sonuç tarihi: 06.07.2021
İhalenin konusu
6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve ilgili mevzuat doğrultusunda 01.07.2021 - 30.06.2022 tarihleri arasında 12 ay süreli 1 İşyeri Hekimi ve 2 İş Güvenliği Uzmanı çalıştırılmasına ilişkin hizmet alımı işi.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 5 istekli teklif verdi — Mühendislik ve Müşavirlik sektöründe ortalamanın (6,6 istekli) %24 altında.
- İdare hakkında: Tapu Ve Kadastro Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.