Tapu Ve Kadastro Genel Müdürlüğü Personel Servis Taşımacılığı İhalesi
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriTapu Kadastro Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi tarafından açılan "Tapu Ve Kadastro Genel Müdürlüğü Personel Servis Taşımacılığı İhalesi" ihalesini Özyaren Turizm Taşımacılık Pet.Ür.İn.San.ve Tic.Ltd.Şti. 3.976.878 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 5 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/302209).
- İhale Kayıt No
- 2021/302209
- Kazanan firma
- Özyaren Turizm Taşımacılık Pet.Ür.İn.San.ve Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺3.976.878
- İstekli sayısı
- 5
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 04.08.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/302209 · Sonuç tarihi: 04.08.2021
İhalenin konusu
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü; Sürücü dâhil; en az 18+1 kişilik koltuk kapasiteli 64 adet minibüs, en az 27+1 kişilik koltuk kapasiteli 9 adet midibüsün 16.08.2021-12.08.2022 tarihleri arası 254 iş günü Personel Servis Taşıma Hizmet Alım işidir.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 5 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (7,1 istekli) %30 altında.
- Kazananın karnesi: Özyaren Turizm Taşımacılık Pet.Ür.İn.San.ve Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺5.107.758.
- İdare hakkında: Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Özyaren Turizm Taşımacılık Pet.Ür.İn.San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →