Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Personeli İçin Malzeme Dahil Yemek Hizmeti Alımı
Yemek ve Konaklama HizmetleriTapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından açılan "Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Personeli İçin Malzeme Dahil Yemek Hizmeti Alımı" ihalesini Safran Hazır Yemek Sanayi Anonim Şirketi 3.801.438 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/75016).
- İhale Kayıt No
- 2021/75016
- Kazanan firma
- Safran Hazır Yemek Sanayi Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺3.801.438
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 09.04.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/75016 · Sonuç tarihi: 09.04.2021
İhalenin konusu
Genel Müdürlüğümüz Emrinde görev yapan ortalama 450 personelin 14.04.2021-30.06.2022 tarihleri arasında (303 iş günü) öğle yemeğinin karşılanması.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Safran Hazır Yemek Sanayi Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺12.893.228.
- İdare hakkında: Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı adına sonuçlanan 4 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 9,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Safran Hazır Yemek Sanayi Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →