Tapu ve Kadastro II (İstanbul) Bölge Müdürlüğü ve Bağlı Birimleri İçin İş Sağlığı ve Güvenliği
Mühendislik ve MüşavirlikTapu ve Kadastro II. (İstanbul) Bölge Müdürlüğü tarafından açılan "Tapu ve Kadastro II (İstanbul) Bölge Müdürlüğü ve Bağlı Birimleri İçin İş Sağlığı ve Güvenliği" ihalesini Hekimbey İş Sağlığı ve Güvenliği Anonim Şirketi 5.965.080 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 9 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/2013586).
- İhale Kayıt No
- 2025/2013586
- Kazanan firma
- Hekimbey İş Sağlığı ve Güvenliği Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺5.965.080
- İstekli sayısı
- 9
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 12.01.2026
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/2013586 · Sonuç tarihi: 12.01.2026
İhalenin konusu
Tapu ve Kadastro II. (İstanbul) Bölge Müdürlüğü ve Bağlı Birimlerimizde Bulunan 1708 Az Tehlikeli Sınıfta, 397 Tehlikeli Sınıfta Çalışan Personelimiz İçin 02.01.2026 - 31.12.2026 Tarihleri Arası İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmet Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 9 istekli teklif verdi — Mühendislik ve Müşavirlik sektöründe ortalamanın (6,6 istekli) %36 üzerinde.
- Kazananın karnesi: Hekimbey İş Sağlığı ve Güvenliği Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 33 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺341.674.919.
- İdare hakkında: Tapu ve Kadastro II. (İstanbul) Bölge Müdürlüğü adına sonuçlanan 5 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Hekimbey İş Sağlığı ve Güvenliği Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →