Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Tarımsal Projeler Şube Müdürlüğüne Süt Soğutma Tankı Alımı
Gıda ve İçecekTarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Tarımsal Projeler Şube Müdürlüğüne Süt Soğutma Tankı Alımı ihalesi (İKN 2022/404636) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/404636
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İzmir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/404636 · Sonuç tarihi: 20.06.2022
İhalenin konusu
Süt Soğutma Tankı Alımı - 4 İş Kalemi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Peymak Gıda ve Süt Endüstrisi Makinaları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺4.847.500.
- İdare hakkında: İzmir Büyükşehir Belediyesi Satınalma Daire Başkanlığı Mal Alımları Şube Müdürlüğü adına sonuçlanan 281 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Peymak Gıda ve Süt Endüstrisi Makinaları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺42.000 (2 istekli)
Peymak Gıda ve Süt Endüstrisi Makinaları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
İzgi Krom Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺998.680 (2 istekli)
İzgi Krom Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Tarımsal Projeler Şube Müdürlüğüne Süt Soğutma Tankı Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Peymak Gıda ve Süt Endüstrisi Makinaları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺42.000; 2. kısım: İzgi Krom Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺998.680.
İzmir Büyükşehir Belediyesi Satınalma Daire Başkanlığı Mal Alımları Şube Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- İtfaiye Dairesi Başkanlığına İtfaiye Yangın ve Acil Müdahale Şube Müdürlüğüne Toner Alımı — Kalite Bilgisayar İletişim Elek.Elekt.Tic.Ltd.Şti., ₺40.697 (24.09.2021)
- Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Huzurevi Şube Müdürlüğüne Tıbbi Malzeme Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺31.000 (05.05.2022)
- Eşrefpaşa Hastanesi Başhekimliği Hastane Şube Müdürlüğüne Dispenser Havlu, Klozet Kapak Rulosu, Önlük, Nevresim Takımı, Tuvalet Kağıdı ve Çöp Torbası Alımı — Trakmaş Traktör ve Makina Turizm İşletmeleri Ticaret Anonim Şirketi, ₺30.000 (14.04.2022)
- Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı Güney Alanları Bakım Şube Müdürlüğüne Hırdavat ve Bahçe Malzemeleri Alımı — Fatih Efe Makine Hırdavat İnşaat Bilgisayar Ticaret Limited Şirketi, ₺54.300 (24.06.2022)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Gıda ve İçecek
- VE MEYVE ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺42.000, Bitlis (21.10.2021)
- VE MEYVE ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺42.025, Balıkesir (18.11.2019)
- 5 (Beş) Kalem 5 (Beş) Kısım Kuru Gıda Maddesi (Tuz Yemeklik, Fındık İçi, Çekirdeksiz Kuru Üzüm, Tatlı Kemalpaşa, Tatlı Şekerpare, ) — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺42.140, İzmir (07.09.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →