Tarsus Orman İşletme Müdürlüğü Ağaçlandırma ve Toprak Muhafaza Şefliği Karabucak_4 ve Karabucak-5 Endüstriyel Ağaçlandırma Uygulama Projesi (77/91/92) No'lu Bölmelerinde Bakım ve Salma Sulama (Kısmi Zamanlı)
Ormancılık ve Peyzaj HizmetleriOrman Bölge Müdürlüğü-Mersin Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü tarafından açılan "Tarsus Orman İşletme Müdürlüğü Ağaçlandırma ve Toprak Muhafaza Şefliği Karabucak_4 ve Karabucak-5 Endüstriyel Ağaçlandırma Uygulama Projesi (77/91/92) No'lu Bölmelerinde Bakım ve Salma Sulama (Kısmi Zamanlı)" ihalesini Aktı Mühendislik Ormancılık Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 222.960 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 30 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/188049).
- İhale Kayıt No
- 2022/188049
- Kazanan firma
- Aktı Mühendislik Ormancılık Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺222.960
- İstekli sayısı
- 30
- İl
- Mersin
- Sonuç tarihi
- 12.04.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/188049 · Sonuç tarihi: 12.04.2022
İhalenin konusu
Karabucak_4 ve Karabucak_5 Endüstriyel Ağaçlandırma Uygulama Projesi (77/91/92) No'lu Bölmelerinde Bakım ve Salma Sulama İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 30 istekli teklif verdi — Ormancılık ve Peyzaj Hizmetleri sektöründe ortalamanın (7,5 istekli) %300 üzerinde.
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺222.960 — Orman Bölge Müdürlüğü-Mersin Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü adına Ormancılık ve Peyzaj Hizmetleri alanında sonuçlanan 14 ihalede ortalamanın (556.348,7 ₺) %60 altında.
- İdare hakkında: Orman Bölge Müdürlüğü-Mersin Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 42 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 8,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.