Taşınmazların Satış, Kiralama ve Değerlendirilmesine İlişkin Tespit, Projelendirme ve İmar Uygulama İşlerinde Çalıştırılmak Üzere Personel Hizmet Alımı
TCDD 4. Bölge Müdürlüğü tarafından açılan "Taşınmazların Satış, Kiralama ve Değerlendirilmesine İlişkin Tespit, Projelendirme ve İmar Uygulama İşlerinde Çalıştırılmak Üzere Personel Hizmet Alımı" ihalesini Karaman Ege Gıda Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 6.441.840 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 3 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/1617199).
- İhale Kayıt No
- 2025/1617199
- Kazanan firma
- Karaman Ege Gıda Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺6.441.840
- İstekli sayısı
- 3
- İl
- Sivas
- Sonuç tarihi
- 17.12.2025
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1617199 · Sonuç tarihi: 17.12.2025
İhalenin konusu
1 Kişi Şehir Plancısı, 1 Kişi Harita Teknikeri Olmak Üzere Toplam 2 Kişi, 01.01.2026-31.12.2028 Tarihleri Arasında 36 Ay Süreyle Hizmet Satın Alınması İşi.
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Şehir Plancısı | 1 | Kişi |
| Harita Teknikeri Olmak Üzere Toplam 2 Kişi, 01.01.2026-31.12.2028 Tarihleri Arasında 36 Ay Süreyle Hizmet Satın Alınması İşi. | 1 | Kişi |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Karaman Ege Gıda Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 8 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺29.855.158.
- İdare hakkında: TCDD 4. Bölge Müdürlüğü adına sonuçlanan 30 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 8,8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Karaman Ege Gıda Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →