TCDD 3Bölge Müdürlüğü Mıntıkasındaki Taşınmazların Satışı ve Değerlendirilmesi İle Kamulaştırma Projeleri Kapsamında Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Alımı
İş ve Danışmanlık HizmetleriT.C Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü (TCDD) 3. Bölge Satın Alma ve Stok Kontrol Servis Müdürlüğü tarafından açılan "TCDD 3Bölge Müdürlüğü Mıntıkasındaki Taşınmazların Satışı ve Değerlendirilmesi İle Kamulaştırma Projeleri Kapsamında Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Alımı" ihalesini T.P.Z. Yapı İnşaat Hafriyat Elektrik Elektronik Tıbbi Malzeme Temizlik Hizmetleri Proje Danışmanlığı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 850.828,84 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/533840).
- İhale Kayıt No
- 2020/533840
- Kazanan firma
- T.P.Z. Yapı İnşaat Hafriyat Elektrik Elektronik Tıbbi Malzeme Temizlik Hizmetleri Proje Danışmanlığı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺850.829
- İstekli sayısı
- —
- İl
- İzmir
- Sonuç tarihi
- 21.12.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/533840 · Sonuç tarihi: 21.12.2020
İhalenin konusu
01.01.2021 (dahil)-31.12.2021 (dahil) Tarihleri arası toplam 2 Harita Mühendisi, 3 Harita Teknikeri, 2 Araç sürücüsü personel çalıştırılması ile 2 Araç kiralanması Hizmet Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: T.P.Z. Yapı İnşaat Hafriyat Elektrik Elektronik Tıbbi Malzeme Temizlik Hizmetleri Proje Danışmanlığı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.307.229.
- İdare hakkında: T.C Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü (TCDD) 3. Bölge Satın Alma ve Stok Kontrol Servis Müdürlüğü adına sonuçlanan 4 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 20 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.