TCDD 7 Bölge Müdürlüğü Ali Çetinkaya Gar, Afyonşehir, Gazlıgöl, İhsaniye, Döğer, Kadınhanı ve Sarayönü istasyon sahalarındaki toplam 137810 m2 alanda bulunan park-yeşil alan ve fidanlıkların bakımı için
T.C Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü (TCDD) 7. Bölge Müdürlüğü Satın Alma ve Stok Kontrol Servis Müdürlüğü tarafından açılan "TCDD 7 Bölge Müdürlüğü Ali Çetinkaya Gar, Afyonşehir, Gazlıgöl, İhsaniye, Döğer, Kadınhanı ve Sarayönü istasyon sahalarındaki toplam 137810 m2 alanda bulunan park-yeşil alan ve fidanlıkların bakımı için" ihalesini ARC Müteahhitlik Hafriyat Nakliyat İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 699.752 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/90786).
- İhale Kayıt No
- 2021/90786
- Kazanan firma
- ARC Müteahhitlik Hafriyat Nakliyat İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺699.752
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Afyonkarahisar
- Sonuç tarihi
- 27.04.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/90786 · Sonuç tarihi: 27.04.2021
İhalenin konusu
01.04.2021- 30.11.2021 tarihleri arasında 8 ay süreyle aylık 13 işçi ile toplam 137.810 m2 alanda yürütülecektir.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: ARC Müteahhitlik Hafriyat Nakliyat İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.076.552.
- İdare hakkında: T.C Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü (TCDD) 7. Bölge Müdürlüğü Satın Alma ve Stok Kontrol Servis Müdürlüğü adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 16 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.