TCDD 7 Bölge Müdürlüğü Mıntıkasında 8 Adet Bariyerli Hemzemin Geçit Bekçilik Hizmetlerinin 01/01/2022-31/12/2022 (Dahil) Tarihleri Arasında Aylık 32 Personel İle 1 Yıl Süreyle Yürütülmesi (Teknik Şartnameye Göre) Hizmet Alım İşidir
İş ve Danışmanlık HizmetleriT.C DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TCDD) 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SATIN ALMA VE STOK KONTROL SERVİS MÜDÜRLÜĞÜ tarafından açılan "TCDD 7 Bölge Müdürlüğü Mıntıkasında 8 Adet Bariyerli Hemzemin Geçit Bekçilik Hizmetlerinin 01/01/2022-31/12/2022 (Dahil) Tarihleri Arasında Aylık 32 Personel İle 1 Yıl Süreyle Yürütülmesi (Teknik Şartnameye Göre) Hizmet Alım İşidir" ihalesini Batuhan Kurumsal Personel Hizmet İşleri Temizlik Gıda Ticaret Anonim Şirketi 2.358.120 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/672938).
- İhale Kayıt No
- 2021/672938
- Kazanan firma
- Batuhan Kurumsal Personel Hizmet İşleri Temizlik Gıda Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺2.358.120
- İstekli sayısı
- —
- İl
- —
- Sonuç tarihi
- 24.12.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/672938 · Sonuç tarihi: 24.12.2021
İhalenin konusu
TCDD 7. Bölge Müdürlüğü Mıntıkasında 8 Adet Bariyerli Hemzemin Geçit Bekçilik Hizmetlerinin 01.01.2022-31.12.2022 (Dahil) Tarihleri Arasında Aylık 32 Personel İle 1 Yıl Süreyle Yürütülmesi (Teknik Şartnameye Göre) Hizmet Alım İşidir.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Batuhan Kurumsal Personel Hizmet İşleri Temizlik Gıda Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 11 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺31.061.158.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.