TDLYPM-87 Beşikli Kampı 6000 BBL Taşırma Tankı, Batı Gökçe Kampı 2500 BBL Taşırma Tankı ve 10 Adet 750 BBL Stok Tankları İmalatı İşleri
İnşaat / Yapım İşleriTürkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı Genel Müdürlüğü (TPAO) Tedarik Ve Lojistik Daire Başkanlığı tarafından açılan "TDLYPM-87 Beşikli Kampı 6000 BBL Taşırma Tankı, Batı Gökçe Kampı 2500 BBL Taşırma Tankı ve 10 Adet 750 BBL Stok Tankları İmalatı İşleri" ihalesini Doğu Çelik Tarım Makina Enerji Doğalgaz Maden Mühendislik İnşaat Sanayi Ticaret Ltd.Şti 4.750.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/236748).
- İhale Kayıt No
- 2021/236748
- Kazanan firma
- Doğu Çelik Tarım Makina Enerji Doğalgaz Maden Mühendislik İnşaat Sanayi Ticaret Ltd.Şti
- Sözleşme bedeli
- ₺4.750.000
- İstekli sayısı
- —
- İdare
- Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı Genel Müdürlüğü (TPAO) Tedarik Ve Lojistik Daire Başkanlığı
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 17.06.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/236748 · Sonuç tarihi: 17.06.2021
İhalenin konusu
1 Adet 6000 BBL,1 Adet 2500 BBL ve 3 Adet 750 BBL Ham Petrol Stok Tankı İmalatı,Temeli ve Tank Çiftliğ Sedde duvarı yapılması, 7 Adet 750 BBL Kapasiteli Ham Petrol Stok Tankları İmalatı
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| 6000 BBL | 1 | Adet |
| 2500 BBL | 1 | Adet |
| 750 BBL Ham Petrol Stok Tankı İmalatı, Temeli ve Tank Çiftliğ Sedde duvarı yapılması | 3 | Adet |
| 750 BBL Kapasiteli Ham Petrol Stok Tankları İmalatı | 7 | Adet |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺4.750.000 — Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı Genel Müdürlüğü (TPAO) Tedarik Ve Lojistik Daire Başkanlığı adına İnşaat / Yapım İşleri alanında sonuçlanan 5 ihalede ortalamanın (9.191.166,6 ₺) %48 altında.
- İdare hakkında: Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı Genel Müdürlüğü (TPAO) Tedarik Ve Lojistik Daire Başkanlığı adına sonuçlanan 5 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.