Tekirdağ Çorlu Atatürk Havalimanı Müdürlüğü 01/01/2023- 31/12/2024 Tarihleri Arası Personel Taşıma Hizmet Alımı
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriDevlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü (DHMİ) Tekirdağ Çorlu Atatürk Havalimanı Müdürlüğü tarafından açılan "Tekirdağ Çorlu Atatürk Havalimanı Müdürlüğü 01/01/2023- 31/12/2024 Tarihleri Arası Personel Taşıma Hizmet Alımı" ihalesini Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş. 3.090.050 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 2 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/778598).
- İhale Kayıt No
- 2022/778598
- Kazanan firma
- Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.
- Sözleşme bedeli
- ₺3.090.050
- İstekli sayısı
- 2
- İdare
- Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü (DHMİ) Tekirdağ Çorlu Atatürk Havalimanı Müdürlüğü
- İl
- Tekirdağ
- Sonuç tarihi
- 28.09.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/778598 · Sonuç tarihi: 28.09.2022
İhalenin konusu
1 Adet (27+1) Midibüs Çorlu Merkez - Havalimanı (Gidiş-Dönüş) : 499 Sefer 1 Adet (27+1) Midibüs Tekirdağ Merkez - Havalimanı (Gidiş-Dönüş) : 1460 Sefer
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 2 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (4,6 istekli) %57 altında.
- Kazananın karnesi: Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş., kayıtlarımızda 14 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺263.422.387.
- İdare hakkında: Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü (DHMİ) Tekirdağ Çorlu Atatürk Havalimanı Müdürlüğü adına sonuçlanan 4 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →