Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 2 Kısım 2021 Yılı Sodyum Hipoklorit (Sıvı Klor) ve Mayi (Gaz) Klor Alımı İşi
İnşaat MalzemeleriTekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından açılan "Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 2 Kısım 2021 Yılı Sodyum Hipoklorit (Sıvı Klor) ve Mayi (Gaz) Klor Alımı İşi" ihalesini Aykimsan Hiçyılmaz Kimyasal Ürünler İnşaat Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 385.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/70447).
- İhale Kayıt No
- 2021/70447
- Kazanan firma
- Aykimsan Hiçyılmaz Kimyasal Ürünler İnşaat Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺385.000
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Tekirdağ
- Sonuç tarihi
- 01.04.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/70447 · Sonuç tarihi: 01.04.2021
İhalenin konusu
2 Kısım 2021 Yılı Sodyum Hipoklorit (Sıvı Klor), Mayi (Gaz) Klor Alımı İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Aykimsan Hiçyılmaz Kimyasal Ürünler İnşaat Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 13 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺46.188.700.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.