Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 2020 Yılı Sodyum Hipoklorit (Sıvı Klor) ve Mayi (Gaz) Klor Alımı İşi
İnşaat MalzemeleriTekirdağ Su Ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından açılan "Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 2020 Yılı Sodyum Hipoklorit (Sıvı Klor) ve Mayi (Gaz) Klor Alımı İşi" ihalesini Aykimsan Hiçyılmaz Kimyasal Ürünler ĠnĢaat Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited ġirketi 2.610.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/669069).
- İhale Kayıt No
- 2019/669069
- Kazanan firma
- Aykimsan Hiçyılmaz Kimyasal Ürünler ĠnĢaat Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited ġirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺2.610.000
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Tekirdağ
- Sonuç tarihi
- 13.02.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/669069 · Sonuç tarihi: 13.02.2020
İhalenin konusu
2 Kalem 2020 Yılı Sodyum Hipoklorit (Sıvı Klor), Mayi (Gaz) Klor Alımı İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺2.610.000 — Tekirdağ Su Ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı adına İnşaat Malzemeleri alanında sonuçlanan 8 ihalede ortalamanın (850.638,3 ₺) %207 üzerinde.
- İdare hakkında: Tekirdağ Su Ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı adına sonuçlanan 22 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 8,9 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.