TEKSTİL MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Giyim ve TekstilTEKSTİL MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/79958) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/79958
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/79958 · Sonuç tarihi: 06.04.2020
İhalenin konusu
10 Kalem- Tekstil Malzemesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺112.587
2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺293.960
3. kısım
Ongun Tekstil Sanayi Ticaret Anonim Şirketi — ₺362.525
Ongun Tekstil Sanayi Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TEKSTİL MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺112.587; 2. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺293.960; 3. kısım: Ongun Tekstil Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, ₺362.525.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Giyim ve Tekstil
- 2025 Yılı 9 Kısım 54 Kalem Giyim Malzemesi Alım İşi — MNL Lina Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺112.650, Batman (12.01.2026)
- Kişisel Koruyucu Donanım (KKD) ve Giyim Eşyası — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺111.215, Samsun (18.01.2022)
- İtfaiye Personeli resmi Kıyafeti, Palto, Kurtarma Kıyafeti ve Spor Kıyafeti Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺110.880, Gaziantep (28.04.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →