TEKSTİL MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Giyim ve TekstilTEKSTİL MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/331973) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/331973
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/331973 · Sonuç tarihi: 08.09.2021
İhalenin konusu
12 Kalem Hastanede Kullanılmak Üzere Muhtelif Tekstil Malzemesi Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: DEVLET HASTANESİ-29 MAYIS SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Hastanede Kullanılmak Üzere Muhtelif Tekstil Malzemesi Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺15.750 (1 istekli)
2. kısım
Dr Turk Tıbbi Medikal Malzemeleri İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺4.404 (1 istekli)
Dr Turk Tıbbi Medikal Malzemeleri İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TEKSTİL MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺15.750; 2. kısım: Dr Turk Tıbbi Medikal Malzemeleri İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺4.404.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Giyim ve Tekstil
- 2026 Yılı Hastanemizde Görevli Sağlık Personeli Kıyafet Alımı — Merlife Grup Sağlık Hizmetleri İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺15.680, Mersin (14.07.2026)
- Koruyucu Elbise Takımı ve Kişisel Koruyucu Donanım Malzemesi — Altek Yapı Market Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺15.500, Eskişehir (09.01.2026)
- 2026 Yılı 13 Kalem Sağlık Personeli Kıyafet Alımı — Aydın Grup Endüstriyel İş Kıyafetleri İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺16.020, İzmir (25.06.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →