TEKSTİL MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Giyim ve TekstilTEKSTİL MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2022/162337) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/162337
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/162337 · Sonuç tarihi: 22.04.2022
İhalenin konusu
8 Kalem / Tekstil Malzemesi Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Demoteks Medikal Tekstil Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 28 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺117.585.780.
- İdare hakkında: İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 2022 Yılı 8 Kalem Tekstil Malzemesi Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 3 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Demoteks Medikal Tekstil Anonim Şirketi — ₺238.600 (5 istekli)
Demoteks Medikal Tekstil Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
ST Sağlık Ürünleri İnş.Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺77.615 (4 istekli)
ST Sağlık Ürünleri İnş.Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Sümerliler Tekstil Konfeksiyon San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺303.898 (5 istekli)
Sümerliler Tekstil Konfeksiyon San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TEKSTİL MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Demoteks Medikal Tekstil Anonim Şirketi, ₺238.600; 2. kısım: ST Sağlık Ürünleri İnş.Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺77.615; 3. kısım: Sümerliler Tekstil Konfeksiyon San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺303.898.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Giyim ve Tekstil
- TKDK Kars İl Koordinatörlüğü'nde Görevli 16 Personel İçin 9 Kalem Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemesi Alımı — Tacer Perakende Tekstil Limited Şirketi, ₺238.500, Kars (31.12.2025)
- İşçi Pantolonu, Montu, Tulumu ve Şapkası Alımı — EN ZE Tekstil Eğitim Hırdavat Hayvancılık Tarım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺238.448, Mersin (28.02.2022)
- PUDRASIZ VİNİL ELDİVEN SATIN ALINACAKTIR — EBA Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺238.000, Ankara (25.10.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →