TEKSTİL ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR
Giyim ve TekstilTEKSTİL ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/344124) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/344124
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Kocaeli
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/344124 · Sonuç tarihi: 13.10.2021
İhalenin konusu
43 Kalem Tekstil Ürünleri Alımı İhalesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Kırann Kurumsal Tekstil Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.185.965.
- İdare hakkında: KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ DÖNER SERMAYE İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 43 Kalem Tekstil Ürünleri alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Kırann Kurumsal Tekstil Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺579.780 (2 istekli)
Kırann Kurumsal Tekstil Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Vitateks Tekstil Medikal Temizlik Gıda İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺1.443.315 (3 istekli)
Vitateks Tekstil Medikal Temizlik Gıda İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TEKSTİL ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Kırann Kurumsal Tekstil Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺579.780; 2. kısım: Vitateks Tekstil Medikal Temizlik Gıda İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺1.443.315.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Giyim ve Tekstil
- KORUYUCU GİYİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Başaran Büyük Mağazacılık Anonim Şirketi, ₺579.474, Muğla (14.12.2020)
- Kişisel Koruyucu Donanım Ekipmanı — Safeworks İş Güvenliği Teknolojileri Limited Şirketi, ₺577.600, Ankara (08.01.2026)
- Şirket Bünyesinde Çalışan Personellere İş Elbisesi ve Koruyucu Elbise Mal Alım İşi — Avantaj Gıda ve Tüketim Malları Pazarlama Ltd.Şti, ₺577.456, Van (01.06.2022)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →