TELSİZ İLETİŞİM SETİ SATIN ALINACAKTIR
İletişim ve TelekomünikasyonTELSİZ İLETİŞİM SETİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2022/307673) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/307673
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/307673 · Sonuç tarihi: 23.06.2022
İhalenin konusu
7 Kısım Telsiz İletişim Seti
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Tekser Elekt.Sis.Tic Ltd.Şti., kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.418.187.
- İdare hakkında: İÇİŞLERİ BAKANLIĞI EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Telsiz iletişim seti alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Tekser Elekt.Sis.Tic Ltd.Şti. — ₺533.000 (3 istekli)
Tekser Elekt.Sis.Tic Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Telsizci Haberleşme İleri Tekno.Ürün İth.İhr.Tic.Ltd. — ₺512.175 (3 istekli)
Telsizci Haberleşme İleri Tekno.Ürün İth.İhr.Tic.Ltd. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TELSİZ İLETİŞİM SETİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Tekser Elekt.Sis.Tic Ltd.Şti., ₺533.000; 2. kısım: Telsizci Haberleşme İleri Tekno.Ürün İth.İhr.Tic.Ltd., ₺512.175.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İletişim ve Telekomünikasyon
- Edirne Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğüne Bağlı Tesislerde ve Atölyelerde Kullanılmak Üzere Kamera Sistemi ve Bunlara Ait Çevre Bileşenleri Mal Alım İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺531.771, Edirne (18.05.2026)
- Telsiz Tamir Bakım ve Yedek Parça Alımı İşi — Miltek Telsiz Haberleşme Sistemleri Limited Şirketi, ₺530.255, İstanbul (30.12.2025)
- 14 Kalemden Oluşan Güvenlik Kamera ve Ekipmanları — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺528.800, Siirt (19.12.2019)
İletişim ve Telekomünikasyon sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →